2018/12/17
|
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
برگشت

عضو خبرگان رهبری: دشمن در پی نابودی نفوذ مردمی و اقتدار موشکی ایران است

تشکلهای مذهبی وآئین یادبود عضو خبرگان رهبری: دشمن در پی نابودی نفوذ مردمی و اقتدار موشکی ایران است
1397/6/6
12:45:24
  • 0
    عالی بود
  • 0
    خوب بود
  • 0
    بد بود

کاشان- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران گفت: نفوذ مردمی و اقتدار موشکی نظام مقدس جمهوری اسلامی برگ برنده ایران است و دشمن امروز به دنبال از بین بردن این عامل های موثر می باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی یکشنبه شب در جشن میلاد حضرت امام هادی (ع) در کاشان بیان کرد: نفوذ مردمی انقلاب اسلامی سرمایه بزرگی برای نظام است و دشمن می کوشد با افزایش تحریم ها، فشارهای اقتصادی و ایجاد نارضایتی این سرمایه را از انقلاب بگیرد.
وی افزود: مردم به عنوان سرمایه های اصلی این نظام مقدس با مشکلات و سختی ها آشنا بوده و با پایبندی به ارزش های والای انقلاب از آن انقلاب جدا نشده و نخواهند شد.
امام جمعه موقت تهران بیان کرد: اقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران قدرتی بازدارنده است که دشمن می کوشد تا در سطح بین المللی این اقتدار را مخدوش جلوه داده و از بین ببرد که بنا به تاکید رهبری معظم انقلاب و مسئولان، اقتدار موشکی قابل مذاکره نیست و به میزان مورد نیاز برد موشک ها تعیین و تولید خواهد شد.
او اضافه کرد: برخی تحلیل ها مبنی بر قرار گرفتن انقلاب اسلامی در سراشیبی سقوط بچه گانه است؛ این نظام مقدس با خون هزاران شهید آبیاری شده و بر گرفته از نظام نبوی وعلوی است که در قله کمال قرار دارد.
آیت الله خاتمی در ادامه به اتحاد آمریکا و اروپا در برجام اشاره کرد و گفت: ساده انگاری است اگر تصور کنیم که اتحادیه اروپا در موضوع برجام از جمهوری اسلامی جانبداری کرده و از آمریکا پیروی نمی ‌کند زیرا باهم رو در روی ایران ایستادند.
وی عنوان کرد: رئیس جمهوری آمریکا با امید نشستن دوباره ایران پای میز مذاکره از برجام خارج شد تا اقتدار موشکی و نفوذ منطقه ای را بگیرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دونالد ترامپ برای مذاکره با ایران لحظه شماری می کند اما آمریکا بداند که با وجود خوی استکباری، این آرزو را به گور خواهد برد.
او با اشاره به اقتدار موشکی ایران و آگاهی دشمن از این توان تصریح کرد: جمهوری اسلامی در تهدیدهای خود شعار نمی دهد و اگر رهبر معظم انقلاب دشمن را تهدید کردند، چند ساعت بعد موشک های ایرانی نابودی تروریست های داعشی را رقم زد.
به گزارش ایرنا، آیت الله خاتمی برای شرکت در جشن سالروز ولادت حضرت امام هادی (ع) در مسجد اعظم باب الحوائج (ع) کاشان به این شهرستان سفر کرده بود.

مطالب مشابه

گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از عیادت چمران از دانشجوی پرشور دهه ۳۰؛
یکمین سالگرد ابوالشهید حاج سید احمد نقشه چی
جشن میلاد رسول خاتم ص وامام جعفر صادق ع وهفته وحدت درکاشان
آئین یادبودمدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و معاون او دربیت العباس کاشان
پنجمین سالگرد رحلت آیت الله سید محمد باقر مصطفوی کاشانی
مراسم سنتی نخل‌گردانی در هیئت عزاداران حسینی کاشان/ استقرار درمانگاه موقت هیئت با ویزیت
طرح بازسازی وزیباسازی حسینیه شهید صلواتی کاشان
رمضان وحسینیه شهید صلواتی
کاشان|سوگواره محرم در شهر محتشم‌+گزارش تصویری
جشن غدیر در کاشان

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است

ارسال نظر

تبلیغات

هیات
ائین-بزرگداشت
مقالات
مطالبات
واحدهای--تولیدی
گزارش-خبری--وغیرخبری

تبلیغات

آیین بزرگداشت

خبر کاشان در سال 1388به صورت رسمی کار خو.د را آغاز کرد

تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به خبر کاشان است طراحی و اجرا گروه مهندسی پارسی استار
Supoott

.:: تماس با ما

موبایل 09129158107    6666666666 21  98+

موبایل 09129158107     199999996 912  98+

ایمیل    info@SiteName.com

 

 

::. هم اکنون تماس بگیرید