2018/12/17
|
دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
برگشت

رونق دوباره فرودگاه کاشان از اولویت های فرمانداری می باشد

اخبار کاشان رونق دوباره فرودگاه کاشان از اولویت های فرمانداری می باشد
1397/7/10
21:48:21
  • 0
    عالی بود
  • 0
    خوب بود
  • 0
    بد بود

کاشان- ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با تاکید بر نیاز این شهرستان به فرودگاه، رونق گرفتن دوباره آن را جزء اولویت های کاری فرمانداری عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، علی اکبر مرتضایی قهرودی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از فرودگاه کاشان به خبرنگاران گفت: ظرفیت های صنعتی و گردشگری، وجود جمعیتی قابل توجه، محدودیت های جاده ای و علاقه زیاد مردم منطقه به زیارت مشهد مقدس و سایر عتبات عالیات راه اندازی هر چه سریعتر این فرودگاه را ضروری می نماید.
وی افزود: بر اساس وظیفه قانونی از هیچ تلاشی برای راه اندازی دوباره فرودگاه کاشان فروگذار نخواهد شد اما شاید موانعی در ادامه روند کار وجود داشته که از آنها بی اطلاع هستم؛ فرصت می خواهم تا پس بررسی مشکلات با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار، بتوانم پاسخگو باشم.
مدیر فرودگاه کاشان نیز در جریان بازدید سرپرست فرمانداری کاشان از قسمت های مختلف این فرودگاه تشریح کرد: مجموعه کنونی سال 96 به صورت رسمی اراه اندازی شد و نخستین پرواز آن به مقصد مشهد مقدس بود.
سید مسعود مسعودی اضافه کرد: تا کنون بیش از 470 سورتی پرواز از فرودگاه کاشان انجام و افزون بر 75 هزار نفر مسافر جا به جا شدند.
وی با اشاره به توقف پروازها از فرودگاه کاشان به مشهد مقدس از اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد: پروازها پیش تر با 97.5 درصد سطح اشغال انجام می شد.
مدیر فرودگاه کاشان به انجام 2 پرواز در هفته با 170 تا 180 نفر مسافر به مقصد مشهد مقدس اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به نداشتن تاخیر، برخی مسافران خارجی و شهروندان استان های همجوار استقبال بسیار خوبی می کردند که با کمبود صندلی و نیاز به افزایش پروازها نیز رو به رو بودیم.
وی با اشاره به اعلام آمادگی 2 چارتر بخش خصوصی برای فعالیت عنوان کرد: مهر 96 چارتر کننده خصوصی در فرودگاه وارد عمل شد و با توجه به اینکه ادامه چارتری جزء سیاست های شهرداری کاشان نبود، مشکلاتی را به وجود آورد.
به گزارش ایرنا، فرودگاه کاشان پیش تر در سال 1374 راه اندازی شده بود که پس از 2 دهه وقفه در نهایت شهرداری به عنوان بهره بردار برای تکمیل عملیات عمرانی آن وارد عمل شد.
این فرودگاه که بر اساس برخی گزارش ها از مدتی پیش با رکود رو به رو شده، در زمینی با وسعت نزدیک به 800 هکتار در فاصله 10 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر 365 هزار نفر در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

مطالب مشابه

مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان با حضور هنرمندان و مسئولین در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی انتخاب شدند
حادثه رانندگی در کاشان یک کشته و چهار مجروح برجای گذاشت
یکمین سالگرد ابوالشهید حاج سید احمد نقشه چی
همایش سالروزتشکیل بسیج مستضعفان درکاشان وسخنان سردارنوعی اقدم
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشان:چراهئیتهای مذهبی برای ایام سرور اهلبیت س برنامه ای ندارند
نشست برنامه ریزی به منظور راه اندازی رادیو کاشان
آئین بزرگداشت مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی ومعاون او درکاشان
مراسم استقبال از امام جمعه جدید شهر مشکات با حضور سرپرست فرمانداری ویژه کاشان
حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار محترم اصفهان در شهرستان کاشان
بازدید راشد یزدی از منزل حاج محمدآقا رسول‌زاده

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است

ارسال نظر

تبلیغات

هیات
ائین-بزرگداشت
مقالات
مطالبات
واحدهای--تولیدی
گزارش-خبری--وغیرخبری

تبلیغات

آیین بزرگداشت

خبر کاشان در سال 1388به صورت رسمی کار خو.د را آغاز کرد

تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به خبر کاشان است طراحی و اجرا گروه مهندسی پارسی استار
Supoott

.:: تماس با ما

موبایل 09129158107    6666666666 21  98+

موبایل 09129158107     199999996 912  98+

ایمیل    info@SiteName.com

 

 

::. هم اکنون تماس بگیرید